30.11
2019

UP50+3 sünnipäevajooks

Aeg:
30. November 2019, Laupäev
Koht:
Järveküla, Leerimäe tee 17 start kell 12

Treener ja tuntud pikamaajooksja Urmas Põldre tähistab oma 53. sünnipäeva koduküla teedel Järvekülas 5,3 km jooksuga, kuhu on oodatud kõik huvilised ja õnnitlejad. Jooksu start ja finiš on Leerimäe tee 17 maja ees, samuti parimate autasustamine. 

Autasustatakse kolme parimat alla U14 noormeest ja neidu, samuti U18 parimat neidu ja noormeest ning M, N, M40, N40, M50 ja N50 meest ja naist. 

Osalustasu vastavalt südametunnistusele, jooksust saadav tulu läheb Rae valla noorsportlaste toetuseks. Osalustasu saab maksta enne võistlust kohapea. või UP Sport kontole EE131010220242586220

Registreerujad

Eesnimi Perekonnanimi kool/klubi
Ilja Dzjuba
Kristiina Zadin Puudub
Alex Ivanov SBSK
Veronika Harlamova MyFitness
Tarmo Reitsnik Treeningpartner
Marko Pihlakas
Lisbeth Soone UP sport
Piret Vaht UP Sport
Evelin Ausmees Vabatahtlikus(l)t IRON(wo)MANiks
Monika Veelma Arenculle
Maikel Magnus Välja Aruküla põhikool
Imbi Jürgen
Malvi Lõhmus
Oliver Mändla
Robin Soone UP Sport
Karl Mihkel Põldre Järveküla kool/ UP Sport
Kristian Otlot UP Sport
Mirjam Vint Treeningpartner
Hektor Uustalo
Juhan Paabstel Tagadi küla
Ants Nõmper UP Sport
Karl Hendrik Nõmper Tallinna Reaalkool
Marek Tõnismäe Täppsportlased
Erika Pajo UK Briis
Markus Klais UP Sport
Karel Hussar Team Kaigas
Filippo Pistore
Lisett Alt JK Sarma
Jürgen Külm Sparta
Margus Laur Levadia
Jelena Kirillova Up sport
Marii-Isabel Allikberg Kalevi Jalgrattakool
Villu Allikberg UP Sport
MIHKEL KONSA ESPOO HONKA
Signe Holm
Andrus Lein Rakvere KJK "ViKe"
Ain Kurvits Sparta
Andres Laast Elite Sport
Kristo Timuska Jüri Gümnaasium
Ralph Rupert Nigul
Raigo Saar JK Sarma
Priit Lopsik Swedbank SK
Liis-Grete Arro Täppsportlased
Urmet Stepanov Särasilmad
Cristofer Köster UP Sport
Silvar Vikat UP Sport
Aivo Vikat
Maido Kaljur Harju OK
Markkus Libe Rae spordikool
Urmo Kallakas Sparta
Eliisbeth Lokk Saue Gümnaasium
Ants Erik Nõmper Tallinna Reaalkool
Lauri Ulm Täppsportlased
Kristjan Vares Vak Staier
Kain Väljaots Täppsportlased
Rain Soone
Evelin Umalas
Aleksandr Kuleshov Treeningpartner
Maria Kaljur Harju OK
Liis-Marie Kaljur
Laura-Liis Kaljur Harju OK
Mari-Liis Kaljur Harju OK
Kairit Kaasik
Annika Märtin UPsport
Mihkel Meerits
Timo Vares Karla Sõbrad
Regina Märtin