18.08
2018

IX Peetri Lastejooks

Aeg:
18. August 2018, Laupäev
Koht:
Peetri kooli staadion
Hind:
0.00 €

IX Peetri Lastejooksul on ainus AJAVÕTUGA lastejooks Eestis, kus saavad kõik 1-7 a lapsed saavad kirja aja 250m staadioniringi läbimise kohta. Igal aastal saavad vanemad võrrelda, kuidas laps areneb ja tulemused paranevad!

Kõik saavad diplomi lapse ajaga, joogi, jäätise ja maiustuse. Autasustatakse iga vanuseklassi 10 kiiremat poissi ja 10 kiireimat tüdrukut.

Ajakava:

  • 9.00-9.30 registreerimine kohapeal
  • 10.00 Ajavõtuga jooksud vanuseklassile 1-3 aastased tüdrukud
  • 10.45 Ajavõtuga jooksud vanuseklassile 1-3 aastased poisid
  • 11.35 Ajavõtuga jooksud vanuseklassile 4-5 aastased tüdrukud
  • 12.10 Ajavõtuga jooksud vanuseklassile 4-5 aastased poisid
  • 12.50 Ajavõtuga jooksud vanuseklassile 6-7 aastased tüdrukud
  • 13.25 Ajavõtuga jooksud vanuseklassile 6-7 aastased poisid
  • 14.05 Ajavõtuta jooksud kõikidele lastele
  • 14.10 Autasustame kõikide vanusegruppide 10 parimat

Eelregistreerimine lõpeb 16. augustil.

Eelmisel aastal valiti meie VIII Peetri Lastejooks Harjumaa parimaks spordiürituseks.

Registreerujad

Eesnimi Perekonnanimi vanus kool/klubi
Elmar Vahemäe 2
Sören Sari 4 Võsukeste Lasteaed
Mia-Mirelle Org 4 Peetri Lasteaed
Karmo Oeselg 5 Peetri lasteaed
Andreas Bendi 5
Andry Arro Avaste 4 Tõrukese Lasteaed
Egert Adamson 3 Pillerpalli lasteaed
Steven Proosa 5
Karoli Rutov 3
Krete Sagar 3
Eva Rjabõškina 7
Platon Rjabõškin 4
Richard Arge 3 Peetri Lasteaed
Evelin Kuus 6 Aruheina lasteaed
Harti Haava 6 Aruheina Lasteaed
Mirtel Haava 3 Aruheina Lasteaed
Mirete Haava 1
Kristar Kõrran 4
Mari-Liis Anderson 3
Sten Soomere 3 Peetri Lasteaed
Karl-Raimund Koks 3
Mathias Hallik 7 Raasiku Põhikool
Gerttu Rotenberg 4
Gregor Rotenberg 2
Daniel Kostrõkin 3
Eleen Kostrõkin 5
Mattias Siiman 5
Jete Siiman 4
Lenna Raja 3
Joanna Raja 1
Rebeka Jekimov 7
Hendrik Jekimov 6
Lisete Loreen Vaher 5
Marven Toomla 3 Võsukese Lasteaed
Artur Filonenko 1
Anita Filonenko 4 Peetri lasteaed
Greetely Žagars 7 Peetri
Kaarel Hannus 6 Aruheina lasteaed
Andres Hannus 4 Aruheina lasteaed
Matvei Jurtšenko 5
Theresa Adusoo 4 Peetri lasteaed
Miranda Aonurm 6
Ricco Kräkel 6
Fernando Lusmägi 3
Deandra Sepp 6
Helandra Laan 2
Arseni Ivanov 3 HC Tornaado
Miikael Suurtee 2 Õie lasteaed
Adele Vari 7
Frank Bachaus 7
Derek Bachaus 5 Taaramäe lasteaed
Kristo Klein 2
Hanna Delise Suurthal 3
Amely Ljutova 4 Meelespea lasteaed
Adriel Ljutov 2 Meelespea lasteaed
Rasmus Jõgi 5 Assaku lasteaed
Ott Markus Stahl 6
Viktoria Liis Stahl 4
Liise Taar 6 Merivälja lasteaed
Elisabeth Mikiver 3
Laura Savik 4 Peetri lasteaed
Ramon Vares 5 Aruheina Lasteaed
Sebastian Mugur 4 Peetri Lasteaed
Georg Kivisaar 5 Peetri lasteaed
Gregor Kivisaar 7 Peetri lasteaed
Kristofer Eerma 4 Peetri lasteaed
Georgy Sosnovski 3
Kaisa Aug 7 Kiili Gümnaasium
Nika Mihhailova 5
Rolf Simonov 6 Aruheina lasteaed
Annabel Soeson 7 Peetri kool
Laura-Ly Seits 4 Asunduse lasteaed
Georg Rämmeld 4 Võsukese lasteaed
Renyka Loog 3
Meribel Loog 3
Marelle Tiisler 6 Tõrukese lasteaed
Birgit Rattasepp 4 Aruheina LA
Brita Rattasepp 6 Aruheina LA
Mark Päärma 3 Peetri Lasteaed
Johanna Kilter 3
Daniil Stupak 2
Emily Neitov 4
Gerda Aavik 6
Ron Marcus Laurik 7
Anni Kivi 4
Alfred Kruusmann 2
Kenneth Hiie 2
Birgita Paju 3
Oskar Mehis Valk 4
Ruuben Valk 2
Kendra Mooses 5 Aruheina lasteaed
Erik Uustalu 7 Järveküla kool
Emerik Uustalu 5 Mesimummu lasteaed
Elinor Uustalu 2 Mesimummu lasteaed
Kevin Leppik 5 Võsukese lasteaed
Alina Ivanova 6
Arkadi Zimin 4
Kaspar Kõllamaa 3
Rebeka Rahuoja 7 Peetri Lasteaed-Algkool
Kirke Tammemägi 1
Ramon Tammemägi 4 Peetri Lasteaed
Rasmus Tammemägi 5 Aruheina Lasteaed
Tristan Tiisvelt 4 Aruheina lasteaed
Demid Tsarukjan 7
Keron Tamm 3
Adeele Palm 3
Jan-Eerik Palm 2
Oskar Antson 7
Aliise Antson 5
Henrik Anvelt 3 Peetri lasteaed
Eti Enok 6 Aruheina lasteaed
Karoli Ilusk 3
Remo Tomingas 6
Romet Tomingas 2
Mia Brigitta Raudsik 4 Vaida lasteaed Pillerpall
Arto Taar 1
Amelia Marie Kiisk 5
Arto Silver Taar 1
Arto Silver Taar 1
Arto Silver Taar 1
Kenert Anderson 4 Võsukese lasteaed
Kenert Anderson 4 Võsukese lasteaed
Kenert Anderson 4 Võsukese lasteaed
Kenert Anderson 4 Võsukese lasteaed
Kenert Anderson 4 Võsukese lasteaed
Kenert Anderson 4 Võsukese lasteaed
Sandra Raud 5
Sandra Raud 5
Lenna Lastik 5 Võsukese Lasteaed
Nora Nestor 6 Aruheina lasteaed
Riko Nestor 4 Aruheina lasteaed
Vanessa Noormets 6 Tallinna Rännaku Lasteaed
Eliise Jasinski 3 Liivaku Lasteaed
Levon Kevorkyan 7 Peetri kool
Jaan Jasinski 5 Liivaku lasteaed
Robert Kevorkyan 2
Stefy Seppen 6 Võsukese lasteaed
Rico Seppen 5 Võsukese lasteaed
Sebastian Svetljakov 2
Teele Ellermaa 7 SK Väike Vaalake
Grete Nestor 6
Art Aleksander Tatter 4 Tallinna lasteaed Vesiroos
Joosep Saar 7 Peetri Põhikool
Johann Saar 2
Kaur Künter Möller 6 Lasteaed Tõruke
Kent Sander Möller 5 Lasteaed Tõruke
Emili Murumaa 3 OK Kose
Hede Murumaa 2 OK Kose
Brigitta Burkov 5 Peetri lasteaed
Richard Schasmin 7 Peetri kool
Henry Schasmin 7 Peetri
Janelle Kaer 6 Aruheina Lasteaed
Viktor Malõšev 3
Egor Malõšev 1
Emma Lota Kaljuste 4 Peetri lasteaed
Kertu Liis Kaljuste 1
Christella Pääsuke 4 Peetri Lasteaed
Dein Robin Aarik 7 Järveküla kool
Artur Tšivikov 5 Peetri Lasteaed
Maxim Tšivikov 7 Järveküla Kool
rainis puio 4 Tallinna Pääsupesa lasteaed
Kristjan Kalbach 3
Noora Juhandi 4 Õie lasteaed
Marii Raudsepp 7 UP Sport
Johann Raudsepp 5 UP Sport
Oskar Lõhmus 5 Aruheina lasteaed
Marili Kivi 6
Riiko Kaskel 2
Risto Kaskel 1
Laureen Toiger 2
Lilit Toiger 3 Peetri Lasteaed
Mirjam Mirell Gailan 7 Peetri lasteaed põhikool
Sandra Treuman 5
Eliisabet Treuman 3
Henry Vahter 4 Peetri lasteaed
Timo Vähi 1
Evelin Kuus 6 Aruheina lasteaed
Robin Liiv 5
Anelii Ermann 7 Peetri
Karl Vagenstein 2
Harry Betts 2
Mathias Tammekivi 5 Otepää lasteaed Võrukael
Emma Konkov 2 Peetri lasteaed
Kertu Kärner 6 Võsukese lasteaed
Hardo Käärid 4
Loore KÄÄRID 6
Nele Nikopensius 2
Nora Hoolma 4
Annabel Soeson 7 Peetri
Martin Vorosnin 5
Aleksandr Vorosnin 6
Martin Vorosnin 3
Kristella Leesi 5 Peetri lasteaed
Ethel Lugna 4
Emili Britikovski 6
Karolina Britikovski 5
Robert Paunel 3
Karmeliina Kesa 7 Peetri kool
Edward Koor 6
Sandra Põld 6 Järveküla kool
Säde Tammepõld 3
Karmel Bõmberg 5 Merivälja Lasteaed
Annabel Bõmberg 7 Pirita Majandusgümnaasium
Jennifer Tubli 6
Ricardo Tubli 2
Travis Trei 5
Sara Khan 3 Peetri lasteaed