15.08
2020

IV Rae Run suvejooks

Aeg:
15. August 2020, Laupäev
Koht:
Jüri terviserajad, start ja finiš staadionil
Hind:
10.00 €
Kestvus:
11-16

Seoses eiolukoraga toimub IV Rae Run suvejooks 15. augustil. Palun registreerige end uuesti!

IV Rae Run suvejooksu ajakava:

  • 11.00 Lastejooksud üks staadioniring ca 350 m. Vanuseklassid U6 (sünd 2015-2016 ja hiljem); U8 (sünd 2013-2014), U10 (sünd 2011-2012), U12 (sünd 2009-2010).
  • 12.30 Lastejooksude parimate autasustamine 
  • 14.00 Põhijooks 5,8 km: täiskasvanud, noored, veteranid ja teatejooks 
  • 15.15 Täiskasvanute, noorte, veteranide ja teatejooksude parimate ja perede autasustamine

Vanuseklassid: U14 (sünd 2007-2008), U16 (sünd 2005-2006), U18 (sünd 2003-2004), M ja N põhiklass (sünd 1980-2002), M40 ja N40 (sünd 1970-1979), M50 ja N50 (sünd 1969 ja varem).

Teatejooksudes on 4 vahetust, osaleda võivad meeskonnad, naiskonnad, segavõistkonnad (võistkonnas pooled on naised või U18 ja nooremad) ja noortevõistkonnad (kõik jooksjad U18). Teatejooksud toimuvad samal ajal ja samal rajal põhijooksuga. Esimesed kolm etapppi on ca 1,6-2,0 km ja viimane on ca 800 m.

Auhinnatakse iga vanuseklassi kolme parimat ja teatejooksude parimat meeskonda, naiskonda, segavõistkonda ja noortevõistkonda esemeliste auhindadega. Üllatusauhinnad 3 ja enamaliikmelistele peredele.

Eelregistreerimine kuni 13. augustini täiskasvanutele 10€, teatejooksu 4-liikmeline võistkond 15€. Tasumine kohapeal. Kohapeal registreerimisel täiskasvanutele 15€ ja teatejooksu võistkondadele 20€. Noortele ja lastele kõik distantsid tasuta.

RADA ja teatevahetuspunktid:

 

Registreerujad

Eesnimi Perekonnanimi kool_klubi Distants
Ron Rebane lastejooks 350m
Georgy Sosnovski Tallinna Lasteaed Laagna Rukkilill lastejooks 350m
Kristo Klein lastejooks 350m
Kevin Tooming Tõrukese lasteaed lastejooks 350m
Theresa Adusoo lastejooks 350m
Lumi-Lee Sell lastejooks 350m
Roosi Karro lastejooks 350m
Marko Sammul Kohila Gümnaasium lastejooks 350m
Marten Sammul Kohila Männi lasteaed lastejooks 350m
Markus Sammul lastejooks 350m
Rasmus Einmann lastejooks 350m
Mirjam Einmann lastejooks 350m
Trevor Karro Sparta põhijooks 5,8km
Nora Karro lastejooks 350m
Kristo Timuska Sk fortuna põhijooks 5,8km
Hendry hiie lastejooks 350m
erik hiie lastejooks 350m
Sofia Suprun lastejooks 350m
Kennert Arakas MTÜ UP SPORT lastejooks 350m
Viktoria Bortnik lastejooks 350m
Viktoria Bortnik lastejooks 350m
Gloria Bortnik lastejooks 350m
Robin Bortnik Oru Põhikool lastejooks 350m
Yuna Gontsarova Impulse lastejooks 350m
Saveli Gontsarov Tallinna Mahtra lasteaed lastejooks 350m
Karmeelia Saareoks audentese spordiklubi põhijooks 5,8km
Kätleen Käärson Järveküla kool lastejooks 350m
Greetel Käärson lastejooks 350m
Karl-Markus Ketkinen lastejooks 350m
Laura Loonurm põhijooks 5,8km
Hugo Hampartsoumian lastejooks 350m
Gertrud Rebane Allika lasteaed lastejooks 350m
Kristoffer Saar lastejooks 350m
Olev Mitt põhijooks 5,8km
Ragnar Puio põhijooks 5,8km
Rainis Puio lastejooks 350m
Peeter Puio põhijooks 5,8km
Malvi Lõhmus põhijooks 5,8km
Aaro Tiiksaar põhijooks 5,8km
Aapo Tiiksaar Loo Kool põhijooks 5,8km
Ievgeniia Rudkovska põhijooks 5,8km
Mark Dobroselski Meelespea lasteaed lastejooks 350m
Kirill Dobroselski lastejooks 350m
Kaspar Toom Jüri Gümnaasium lastejooks 350m
Semyon Ozerov lastejooks 350m
Liise Taar Merivälja kool lastejooks 350m
Arto Silver Taar Merivälja lasteaed lastejooks 350m
Arti Steven Taar lastejooks 350m
Elise Marii Nurmsalu lastejooks 350m
Lennart Nurmsalu lastejooks 350m
Noora Tõnuri lastejooks 350m
Mattias Pihlak põhijooks 5,8km
Sander Soosalu lastejooks 350m
Kenneth Hiir lastejooks 350m
Saskia Hiir lastejooks 350m
Markus Saar Audentes lastejooks 350m
Mirko Rautiainen Leerimäe Lasteaed lastejooks 350m
Kristella Leesi lastejooks 350m
Lisbeth Soone UP Sport põhijooks 5,8km
Kristelle Uus põhijooks 5,8km
Herta Õuekallas lastejooks 350m
Hilde Õuekallas lastejooks 350m
Rain Vellerind Estonian Ultrarunners Team põhijooks 5,8km
Kairon Kerrer Kaseväli lastejooks 350m
Rosanne Kaseväli lastejooks 350m
Kirsika Kaseväli lastejooks 350m
Ants Nõmper UP Sport põhijooks 5,8km
Karl Hendrik Nõmper Tallinna Reaalkool põhijooks 5,8km
Ants Erik Nõmper Tallinna Reaalkool põhijooks 5,8km
Imbi Jürgen põhijooks 5,8km
Meribel Randma lastejooks 350m
Mirtel Randma Audentes lastejooks 350m
Ron Marcus Laurik Erki Noole kergejõustikukool lastejooks 350m
Kendal-Lucas Kerner lastejooks 350m
Milen-Kenneth Kerner lastejooks 350m
Kaire Kivi SK Jooksupartner põhijooks 5,8km
Karoli Kivi SK Jooksupartner lastejooks 350m
Marili Kivi SK Jooksupartner lastejooks 350m
Looreli Kivi SK Jooksupartner lastejooks 350m
Mart Kivi SK Jooksupartner põhijooks 5,8km
Markus Rändla lastejooks 350m
Lisette Rändla lastejooks 350m
Jordan Lucas Vokk lastejooks 350m
Ralph Rupert Nigul up sport põhijooks 5,8km
Rebecca Leesi lastejooks 350m
Brita Rattasepp Järveküla kool lastejooks 350m
Birgit Rattasepp Aruheina LA lastejooks 350m
Klen Romet Keeroja lastejooks 350m
Hugo Hampartsoumian lastejooks 350m
Oliver Hampartsoumian lastejooks 350m
Wilhelm Orumets Lagedi kool lastejooks 350m
Juhan Paabstel Tagadi küla põhijooks 5,8km
Devid Sepp Kiili gumnaasium lastejooks 350m
Anne-Mari Nurmsalu lastejooks 350m
Henry Tammiste lastejooks 350m
Gregor Tammiste lastejooks 350m
Robert Pukk Õie lasteaed lastejooks 350m
Arabella Le Blond lastejooks 350m
Charlize Le Blond lastejooks 350m
Markus Klais UP sport põhijooks 5,8km
Säde Tammepõld lastejooks 350m
Leon Bibitškov lastejooks 350m
Oskar Taniel Peetri lasteaed lastejooks 350m
Iris Taniel lastejooks 350m
Elsa Mari Rosenfeld lastejooks 350m
Joanna Riisalu UP Sport lastejooks 350m
Robert Riisalu Järveküla lasteaaed lastejooks 350m
Hanna-Liina Palu JK Saue põhijooks 5,8km
Hene Karumaa põhijooks 5,8km
Robin Palts lastejooks 350m
Aleksandr Pudov lastejooks 350m
Sander Jürs Sparta põhijooks 5,8km
Matvei Dikovits Peetri lastejooks 350m
Egor Maksimov lastejooks 350m
Ilja Dzjuba põhijooks 5,8km
Kristina Dzjuba põhijooks 5,8km
Artjom Dzjuba lastejooks 350m
Anastasia Dzjuba lastejooks 350m
Kalmer Jegonjan UP Sport põhijooks 5,8km
Karola Masing lastejooks 350m
Taaniel Maran Leerimäe lasteaed lastejooks 350m
Tuuli Maran lastejooks 350m
Arabella Võsu Erki Noole Kergejõustikukool lastejooks 350m
Stefan Võsu lastejooks 350m
Madleen Võsu lastejooks 350m
renate kiigemäe võsukese lasteaed lastejooks 350m
Maria Kaljur Harju OK lastejooks 350m
Robin Kaljur Harju OK lastejooks 350m
Romet Kaljur Harju OK lastejooks 350m
Mari-Liis Kaljur Harju OK põhijooks 5,8km
Jarko Uibo lastejooks 350m
Annely Saar Sparta Spordiklubi põhijooks 5,8km
Aivar Kusmik Kuusmik põhijooks 5,8km
Beatrice Khimenkov lastejooks 350m
Anzelika Nasonov Tallinna Lepatriinu Lasteaed lastejooks 350m
Ragnar Nasonov Tallinna Lepatriinu Lasteaed lastejooks 350m
Ekke Romet Sirel Aruküla Waldorflasteaed lastejooks 350m
Roos Marii Sirel Aruküla Waldorflasteaed lastejooks 350m
Irmeli Vaher-Jaanson TÄPPSPORTLASED põhijooks 5,8km
Jelena Kirillova UP Sport põhijooks 5,8km
Livia Rusovitš lastejooks 350m
Norman Rusovitš lastejooks 350m
Rico Seppen Jüri Gümnaasium lastejooks 350m
Stefy Seppen Jüri Gümnaasium lastejooks 350m
Mark Safonov lastejooks 350m
Annika Koitmaa Sparta põhijooks 5,8km
Marta Mäesalu Peetri kool lastejooks 350m
Oskar Mäesalu Peetri kool lastejooks 350m
Henry Hollas lastejooks 350m
Emily Hollas lastejooks 350m
Emma Velleste lastejooks 350m
Riona Rebecca Laul Jüri Gümnaasium lastejooks 350m
Romeo Remy Laul Jüri Gümnaasium lastejooks 350m
Mattias Meimre Tallinna Kuristiku Gümnaasium põhijooks 5,8km
Mirjam Meimre lastejooks 350m
Mirtel Meimre lastejooks 350m
Aleksandra Annemai Aasmaa Viimsi Sport lastejooks 350m
Aasa Annemarii Aasmaa Viimsi Sport lastejooks 350m
Oskar Müür lastejooks 350m
Kaspar Müür lastejooks 350m
Kenert Pajus lastejooks 350m
Amelia Rose Millar lastejooks 350m
Karoliine Jakovleva põhijooks 5,8km
johannes ütsik põhijooks 5,8km
janika karus põhijooks 5,8km
Elisabeth Nemvalts lastejooks 350m
Robert Rosenfeld Peetri Põhikool lastejooks 350m
Georg Rosenfeld Peetri Lasteaed lastejooks 350m
Maria Saluste Õie Lasteaed lastejooks 350m
Karmel Bõmberg lastejooks 350m
Annabel Bõmberg lastejooks 350m
Deliise Odar lastejooks 350m
Jaanus Pedak Saku põhijooks 5,8km
Loore Maria Põldre UP Sport lastejooks 350m
Karl Mihkel Põldre UP Sport põhijooks 5,8km
Arina Romanchenko Tallinna Spordiselts Kalev MTÜ lastejooks 350m
Leivo Sepp Ekstreem.EE põhijooks 5,8km