04.10
2020

IV Rae Run sügisjooks

Aeg:
04. Oktoober 2020, Pühapäev
Koht:
Jüri terviserajad, start ja finiš staadionil
Hind:
10.00 €
Kestvus:
11-16

IV Rae Run sügisjooksu ajakava:

  • 11.00 Lastejooksud üks staadioniring ca 350 m. Vanuseklassid U6 (sünd 2015-2016 ja hiljem); U8 (sünd 2013-2014), U10 (sünd 2011-2012), U12 (sünd 2009-2010).
  • 12.30 Lastejooksude parimate autasustamine 
  • 14.00 Põhijooks 5,8 km: täiskasvanud, noored, veteranid ja teatejooks 
  • 15.15 Täiskasvanute, noorte, veteranide ja teatejooksude parimate ja perede autasustamine

Vanuseklassid: U14 (sünd 2007-2008), U16 (sünd 2005-2006), U18 (sünd 2003-2004), M ja N põhiklass (sünd 1980-2002), M40 ja N40 (sünd 1970-1979), M50 ja N50 (sünd 1969 ja varem).

Teatejooksudes on 4 vahetust, osaleda võivad meeskonnad, naiskonnad, segavõistkonnad (võistkonnas pooled on naised või U18 ja nooremad) ja noortevõistkonnad (kõik jooksjad U18). Teatejooksud toimuvad samal ajal ja samal rajal põhijooksuga. Esimesed kolm etapppi on ca 1,6-2,0 km ja viimane on ca 800 m.

Auhinnatakse iga vanuseklassi kolme parimat ja teatejooksude parimat meeskonda, naiskonda, segavõistkonda ja noortevõistkonda esemeliste auhindadega. Üllatusauhinnad 3 ja enamaliikmelistele peredele.

Eelregistreerimine kuni 2. oktoobrini täiskasvanutele 10€, teatejooksu 4-liikmeline võistkond 15€. Tasumine kohapeal. Kohapeal registreerimisel täiskasvanutele 15€ ja teatejooksu võistkondadele 20€. Noortele ja lastele kõik distantsid tasuta.

RADA ja teatevahetuspunktid:

 

Registreerujad

Eesnimi Perekonnanimi kool_klubi distants
Kennert Arakas MTÜ UP SPORT lastejooks 350 m
Lumi-Lee Sell Õie lasteaed lastejooks 350 m
Hendry Hiie lastejooks 350 m
Erik Hiie lastejooks 350 m
Roosi Karro lastejooks 350 m
Marten Peterson lastejooks 350 m
Sten Soomere MTÜ Up Sport lastejooks 350 m
Karoli Rutov Assaku lasteaed lastejooks 350 m
Romet Rutov Assaku lasteaed lastejooks 350 m
Theresa Adusoo Erki Noole Kergejõustikukool lastejooks 350 m
Kaarel Kaasik lastejooks 350 m
Jaan Kaasik lastejooks 350 m
Georgy Sosnovski Tallinna Lasteaed Laagna Rukkilill lastejooks 350 m
Kristo Klein lastejooks 350 m
Kevin Tooming Tõrukese lasteaed lastejooks 350 m
Kevin Tooming Tõrukese lasteaed lastejooks 350 m
Kevin Tooming Tõrukese lasteaed lastejooks 350 m
Kevin Tooming Tõrukese lasteaed lastejooks 350 m
Kevin Tooming Tõrukese lasteaed lastejooks 350 m
Kevin Tooming Tõrukese lasteaed lastejooks 350 m
Kevin Tooming Tõrukese lasteaed lastejooks 350 m
Theresa Adusoo lastejooks 350 m
Marko Sammul Kohila Gümnaasium lastejooks 350 m
Marten Sammul Kohila Männi lasteaed lastejooks 350 m
Markus Sammul lastejooks 350 m
Yuna Gontsarova Avatud kool lastejooks 350 m
Saveli Gontsarov Tallinna Mahtra lasteaed lastejooks 350 m
Karmeelia Saareoks audentese spordiklubi põhijooks 5,8 km
Greetel Käärson Järveküla kool lastejooks 350 m
Kätleen Käärson Järveküla kool lastejooks 350 m
Lenna Lipintsov lastejooks 350 m
Hugo Hampartsoumian Erki Noole Kergejõustikukool lastejooks 350 m
Peeter Ingerma UP Sport põhijooks 5,8 km
Peeter Puio põhijooks 5,8 km
Ragnar Puio põhijooks 5,8 km
Rainis Puio lastejooks 350 m
Malvi Lõhmus põhijooks 5,8 km
Aaro Tiiksaar põhijooks 5,8 km
Aapo Tiiksaar Loo Kool põhijooks 5,8 km
Ievgeniia Rudkovska põhijooks 5,8 km
Mirjam Einmann lastejooks 350 m
Rasmus Einmann Kohila Sipsiku lasteaed lastejooks 350 m
Noora Tõnuri lastejooks 350 m
Liise Taar Merivälja kool lastejooks 350 m
Arto Silver Taar Merivälja lasteaed lastejooks 350 m
Arti Steven Taar lastejooks 350 m
Kairon Kerret Kaseväli lastejooks 350 m
Rosanne Kaseväli lastejooks 350 m
Kirsika Kaseväli lastejooks 350 m
Leon Bibitškov lastejooks 350 m
Egor Maksimov Peetri kool lastejooks 350 m
Rico Mathias Küttis Peetri lasteaed lastejooks 350 m
Nicole Maria Klais UP Sport põhijooks 5,8 km
Amelia Rose Millar lastejooks 350 m
Katrin Kühn lastejooks 350 m
Annabel Soeson Peetri kool lastejooks 350 m
Berit Kant Sparta põhijooks 5,8 km
Grete Kant põhijooks 5,8 km
Kristo Timuska Sk fortuna põhijooks 5,8 km
Kristo Timuska Sk fortuna lastejooks 350 m
Denis Sepp Kiili gumnaasium lastejooks 350 m
Remy Rooste Meelespea lasteaed lastejooks 350 m
Devid Sepp Kiili gumnaasium lastejooks 350 m
Anzelika Nasonov Tallinna Kuristiku Gümnaasium lastejooks 350 m
Ragnar Nasonov Tallinna Lepatriinu Lasteaed lastejooks 350 m
Sofia Suprun lastejooks 350 m
Mattias Meimre Tallinna Kuristiku Gümnaasium põhijooks 5,8 km
Mirjam Meimre Tallinna Vormsi lasteaed lastejooks 350 m
Mirtel Meimre Tallinna Vormsi lasteaed lastejooks 350 m
Kristella Leesi lastejooks 350 m
Oliver Raudsik Õie lasteaed lastejooks 350 m
Markus Saar Audentes lastejooks 350 m
Minna Saar lastejooks 350 m
Minna Saar lastejooks 350 m
Mirtel Saar lastejooks 350 m
Kenneth Hiir lastejooks 350 m
Saskia Hiir lastejooks 350 m
Hanna Delise Suurthal lastejooks 350 m
Brite Adele Suurthal lastejooks 350 m
Leivo Sepp Ekstreem.EE põhijooks 5,8 km
Mia Kane lastejooks 350 m
Henry Hollas Aruheina Lasteaed lastejooks 350 m
Emily Hollas lastejooks 350 m
Rain Vellerind Estonian Ultrarunners Team põhijooks 5,8 km
Ron Marcus Laurik Erki Noole kergejõustikukool lastejooks 350 m
Saskia Sikka lastejooks 350 m
Kaspar Toom Jüri Gümnaasium lastejooks 350 m
Remy Rooste Tallinna Meelespea Lasteaed lastejooks 350 m
Jarko Uibo lastejooks 350 m
Brent Pakkonen Õie lasteaed lastejooks 350 m
Ralph Rupert Nigul up sport põhijooks 5,8 km
Karina Jaunmuktane Täppsportlased põhijooks 5,8 km
Emma Essenson lastejooks 350 m
Elizabeth Essenson lastejooks 350 m
Sebastian Niinemäe Laagri kool lastejooks 350 m
Henry Schasmin MTÜ UP SPORT lastejooks 350 m
Lisbeth Soone UP Sport põhijooks 5,8 km
Agnes Laane Aruheina lasteaed lastejooks 350 m
Gert Hein Õie lasteaed lastejooks 350 m
Peteri Grauen Spordisemu põhijooks 5,8 km
Oliver Grauen Keila kool põhijooks 5,8 km
Kaspar Grauen Keila kool põhijooks 5,8 km
Sander Grauen Keila kool lastejooks 350 m
Filippo Pistore põhijooks 5,8 km
Oliver Hampartsoumian Peetri lasteaed lastejooks 350 m
Kristofer Artus Lasteaed Päikene lastejooks 350 m
Rihhard Artus Lasteaed Päikene lastejooks 350 m
Anne-Mari Nurmsalu Jüri G lastejooks 350 m
Mark Šestopalov Leerimäe lasteaed lastejooks 350 m
Toomas Piigli UP Sport põhijooks 5,8 km
Evert Rannama Rae Spordikool lastejooks 350 m
Taaniel Maran Leerimäe lasteaed lastejooks 350 m
Tuuli Maran Linnupesa lastehoid lastejooks 350 m
Miikael Suurtee Õie lasteaed lastejooks 350 m
Nero Suurtee Võsukese lasteaed lastejooks 350 m
Kaire Kivi SK Jooksupartner põhijooks 5,8 km
Mart Kivi SK Jooksupartner põhijooks 5,8 km
Karoli Kivi Rae Spordikool lastejooks 350 m
Marili Kivi Järveküla kool lastejooks 350 m
Looreli Kivi Uuesalu lasteaed lastejooks 350 m