05.07
2020

IV Rae Run kevadjooks

Aeg:
05. Juuli 2020, Pühapäev
Koht:
Jüri terviserajad, start ja finiš staadionil
Hind:
10.00 €
Kestvus:
11-16

Seoses eriolukoraga toimub Rae Run kevadjooks 5. juulil. Palume kõikidel soovijatel uuesti registreerida. 

IV Rae Run kevadjooksu ajakava:

  • 11.00 Lastejooksud üks staadioniring ca 350 m. Vanuseklassid U6 (sünd 2015-2016 ja hiljem); U8 (sünd 2013-2014), U10 (sünd 2011-2012), U12 (sünd 2009-2010).
  • 12.30 Lastejooksude parimate autasustamine 
  • 14.00 Põhijooks 5,8 km: täiskasvanud, noored, veteranid ja teatejooks 
  • 15.15 Täiskasvanute, noorte, veteranide ja teatejooksude parimate ja perede autasustamine

Vanuseklassid: U14 (sünd 2007-2008), U16 (sünd 2005-2006), U18 (sünd 2003-2004), M ja N põhiklass (sünd 1980-2002), M40 ja N40 (sünd 1970-1979), M50 ja N50 (sünd 1969 ja varem).

Teatejooksudes on 4 vahetust, osaleda võivad meeskonnad, naiskonnad, segavõistkonnad (võistkonnas pooled on naised või U18 ja nooremad) ja noortevõistkonnad (kõik jooksjad U18). Teatejooksud toimuvad samal ajal ja samal rajal põhijooksuga. Esimesed kolm etapppi on ca 1,6-2,0 km ja viimane on ca 800 m.

Auhinnatakse iga vanuseklassi kolme parimat ja teatejooksude parimat meeskonda, naiskonda, segavõistkonda ja noortevõistkonda esemeliste auhindadega. Üllatusauhinnad 3 ja enamaliikmelistele peredele.

Eelregistreerimine kuni 3. juulini täiskasvanutele 10€, teatejooksu 4-liikmeline võistkond 15€. Tasumine kohapeal. Kohapeal registreerimisel täiskasvanutele 15€ ja teatejooksu võistkondadele 20€. Noortele ja lastele kõik distantsid tasuta.

RADA ja teatevahetuspunktid:

 

Registreerujad

Eesnimi Perekonnanimi Kool/klubi
Markus Rändla
Markus Rändla
Markus Rändla
Hendry hiie
erik hiie
Ruslan Serov FCI Tallinn
Ruslan Serov FCI Tallinn
Ruslan Serov FCI Tallinn
Ruslan Serov FCI Tallinn
Ruslan Serov FCI Tallinn
Georgy Sosnovski Tallinna Lasteaed Laagna Rukkilill
LEON NAZAROV SK Fortuna
Nika Mihhailova
Damir Nazarov FCI Tallinn
Brent Pakkonen Männiku lasteaed
Theresa Adusoo
Sofia Suprun
Lumi-Lee Sell Õie lasteaed
Roosi Karro
Marko Sammul Kohila Gümnaasium
Marten Sammul Kohila Männi lasteaed
Markus Sammul
Arina Romanchenko
Hanna Delise Suurthal Järveküla Lasteaed
Brite Adele Suurthal
Rasmus Einmann
Mirjam Einmann
Roger Narmont Tallinna Inglise Kolledž
Trevor Karro Sparta
Nora Karro
Adriana Raud Peetri
Kristo Timuska Sk fortuna
Lisandra Kaljund
Jordan Lucas Vokk
Patrik Urban Nõmme Kalju FC
Patrik Urban Nõmme Kalju FC
Patrik Urban Nõmme Kalju FC
Yuna Gontsarova
Saveli Gontsarov
Mari Fischer PMK
Karola Masing
Toomas Piigli UP Sport
Karmeelia Saareoks audentese spordiklubi
Kätleen Käärson Järveküla kool
Greetel Käärson Järveküla kool
Anette Stella Einberg Taaramäe lasteaed
Alari Vaab
Laura Savik
Jörgen Savik
Karl-Markus Ketkinen
Margus Laur Fc Levadia
Bertha Ojasild
Bertha Ojasild Gustav Adolfi Gümnaasium
Liise Taar Merivälja kool
Arto Silver Taar Merivälja lasteaed
Arti Steven Taar
Saara Sofiia Tammepuu
Jelena Kirillova UP Sport
Norman Rusovitš UP Sport
Livia Rusovitš UP Sport
Laura Loonurm
Hugo Hampartsoumian Erki Nool Kergejõustikukool
Piret Vaht
Helena Vaht
Lauri Vaht Kindluse kool
Robert Pukk Õie lasteaed
Robert Rosenfeld
Georg Rosenfeld
Galina Bernat Treeningpartner Sk
Kaisa-Maria Oll Saue Gümnaasium /SK ProRunner
Kristiin Heleen Oll
Olev Mitt
Peeter Puio
Ragnar Puio
Rainis Puio
Wilhelm Orumets Lagedi kool
Angeliina Küttis Laagri kool
Angeliina Küttis Laagri kool
Angeliina Küttis Laagri kool
Lisell Sildver
Markus Klais UP Sport
Markus Saar Audentes
Kaspar Toom Jüri Gümnaasium
Mia Maria Fuentes
Ruby Kabanova Emili Kool / Sparta
Kaire Kivi SK Jooksupartner
Looreli Kivi SK Jooksupartner
Karoli Kivi Rae Spordikool
Marili Kivi SK Jooksupartner
Lenna Lipintsov
Vambo Oolberg
Enrico Rink
Triine Ehala Sparta Spordiselts
Eduard Ehala
Lisett Alt Anu jooksutrennid
Vilve Pilv Tàppsportlane
Malvi Lõhmus
Berit Kant Sparta
Liis-Marie Kaljur Harju OK
Maria Kaljur Harju OK
Romet Kaljur Harju OK
Robin Kaljur Harju OK
Mari-Liis Kaljur Harju OK
Liis-Marie Kaljur Harju OK
Maria Kaljur Harju OK
Robin Kaljur Harju OK
Romet Kaljur Harju OK
Hanna-Liina Palu
Maris Terno
Harles Paesüld
Miriam Paesüld
Mirtel Paesüld
Miriam Paesüld
Juhan Paabstel
Noora Tõnuri
Leeni Saar Järveküla
Mark Andilevka Pae gümnaasium
Devid Ginzburg
Markus Klais
Mimi Lauren Palutaja UPsport
Annika Märtin UPsport
Kaarel Märtin Õie Lasteaed
Rain Vellerind Estonian Ultrarunners Team
Jarko Uibo
Rasmus Soone
Kirtel Soone
Lisbeth Soone UP Sport
Arabella Le Blond
Charlize Le Blond
Cristofer Köster Jüri gümnaasium/UP Sport
Kigor Sööt
Kimbra Sööt SK Augur
Kiara Sööt SK Augur
Arelle Roosi
Hene Karumaa
Argo Puntso
Aaro Tiiksaar
Aapo Tiiksaar Loo Kool
Lennart Nurmsalu
Elise Marii Nurmsalu
Richard Reinsalu Jüri Gümnaasium
Arabella Valter
Arabella Valter
Arabella Valter
Arabella Valter
Emma Valter
Emma Valter
Ievgeniia Rudkovska
Kristjan Ööpik Täppsportlased
Mia Maria Ööpik Magdaleena lasteaed
Lisette Rändla
Lisette Rändla
Lisette Rändla
Mark Dobroselski Meelespea lasteaed
Kirill Dobroselski
Uku Tooming Uuesalu lasteaed
Ott Tooming Tallinna Reaalkool
Ott Tooming Tallinna Reaalkool
Eke Tooming Tallinna Reaalkool
Airi Tooming Naiskodukaitse
Henry Hollas
Juhan Kont Sparta spordiklubi
Kristen Soe
Kristen Soe Võsukese lasteaed
Kristiin Heleen Soe Jüri Gümnaasium
Elenora Uri GAG
Remi Frederik Uri FC Flora
Kristo Kondrov FC Nõmme United
Danel Kondrov
Martin Puntso
Mart Kivi
Mari Annus
Arvi Palutaja
Tarass Snitsarenko
Rainer Kravets UP Sport
Mirjam Vint