18.08
2018

III Peetri Noortejooks

Aeg:
18. August 2018, Laupäev
Koht:
Peetri kooli staadion
Hind:
0.00 €

III Peetri Noortejooksud joostakse Peetri Kooli staadioni 250m ringil.  

Ajakava:

  • 16.00  500m tüdrukud ja poisid U10
  • 16.45  500m tüdrukud ja poisid U12
  • 17.30  500m tüdrukud U14 
  • 17.35  750m poisid U14
  • 17.40  750m tüdrukud U16  ja tüdrukud U18 
  • 17.50  1500m poisid U16 ja poisid U18 
  • 18.00 Autasustamine

Eelregistreerimine kuni 16. augustini TASUTA. Registreerimine kohapeal kuni kell 15.30.

Registreerujad

Eesnimi Perekonnanimi Kool/klubi Vanus
Maria Nikolajeva Lasnamae gümnaasium 17
Kalev Teener Aruküla Waldorfkool 12
Diana Jurtšenko THG 10
Ingeli Kadak Peetri Kool 11
Romek Aus Audentese Erakool 10
Hannabrit Laan Peetri kool 9
Cristella Laan Peetri kool 12
Laura Loonurm Saku Gümnaasium 14
Jessica Eerma Peetri kool 12
Rebeca Arm Südalinna kool 9
Maksim Smonin Tallinna Kasklinna Vene Gümnaasium 9.a.
Anna Platonova TPG 8
Maria Platonova TPG 8
Alfred Rigolt Arte Gümnaadium 9
Emma Grete Tirmaste Järveküla kool 10
Maia Loore Tirmaste Järveküla kool 8
Tommi Vesper Peetri kool 9
Angelina Antonenko Lasnamäe gümnaasium 17
Yana Yermolenko Lasnamäe Gümnaasium 17
Jekaterina Kulikova Lasnamäe gümnaasium 17
Friida Aavik 21. kool 8
Rudolf Aavik 21 kool 10
Emma Kivi Järveküla Kool 8
Helen Rahuoja Peetri Lasteaed-Algkool 13
Hanna Kasesalu Jüri Gümnaasium 8
Miron Tsarukjan TKVG 10
Karmeelia Saareoks Järveküla kool 13
Victoria Sarapuu Anna Levandi Iluuisutamisklubi 10
Irena Luks Anna Levandi Iluuisutamisklubi / Vôimlemisklubi Noorus 13
Laura-Liis Tulp MTÜ Avatud Ühiskond 10
Laura-Liis Tulp MTÜ Avatud Ühiskond 10
Laura-Liis Tulp MTÜ Avatud Ühiskond 10
Laura-Liis Tulp MTÜ Avatud Ühiskond 10
Ilja Tõrtõšnõi Tallinna Tõnismäe Reaalkool 9
Milana Zelentsova TKVG 8
Remi Amor 21. Kool 10
Carola Noormets Saku Gümnaasium 8
Stefy Seppen Võsukese lasteaed 6
Karoli Ellermaa SK Väike Vaalake 9
Adriana Raud Peetri 10
Laura-Liis Tulp MTÜ Avatud Ühiskond 10
Lenna-Kret Tulp MTÜ Avatud Ühiskond 9
Mei Margaret Tatter Tallinna Reaalkool / SK Fortis 11
Marleen Kesamaa Triathlon Estonia 13
Belinda Burkov Peetri kool 12
Anna Maria Raspel TTG/Audentese SK 13
Ragnar Puio Audentese SK 11
Kregor Kalvik Järveküla Kool/Harju JK 8
Helena Kalbach Järveküla kool 10
Anette Juhandi Jüri Gümnaasium 8
Kreete Kalvik Järveküla Kool 10
Karoli Kivi Järveküla 9
Emilia Ungefug HC Viimsi 8
Erick Ungefug HC Viimsi 10
Trevor Trei Järveküla Kool 8