13.10
2018

II Rae Run sügisjooks

Aeg:
13. Oktoober 2018, Laupäev
Koht:
Jüri terviserajad, start ja finiš staadionil
Hind:
10.00 €

Rae Run sügisjooks ajakava:

  • 11.00 Lastejooksud (üks staadioniring ca 350 m, vanused 4-5a, 6-7a, 8-9a, 10-11a)
  • 12.30 Lastejooksude parimate autasustamine 
  • 14.00 Põhijooks 5,8 km: täiskasvanud, noored, veteranid ja teatejooks 
  • 15.15 Täiskasvanute, noorte, veteranide ja teatejooksude parimate ja perede autasustamine

Vanuseklassid: M, M40, M50, N, N40, N50, U18, U16. Teatejooksudes on 4 vahetust, osaleda võivad meeskonnad, naiskonnad, segavõistkonnad (võistkonnas pooled on naised või U18 ja nooremas) ja noortevõistkonnad (kõik jooksjad U18). Teatejooksud toimuvad samal ajal ja samal rajal põhijooksuga. Esimesed kolm etapppi on ca 1,6-2,0 km ja viimane on ca 800 m.

Auhinnatakse iga vanuseklassi kolme parimat ja teatejooksude parimat meeskonda, naiskonda, segavõistkonda ja noortevõistkonda esemeliste auhindadega. Üllatusauhinnad 3 ja enamaliikmelistele peredele.

Eelregistreerimine kuni 12. oktoobrini täiskasvanutele 10€, teatejooksu 4-liikmeline võistkond 15€. Tasumine kohapeal. Kohapeal registreerimisel täiskasvanutele 15€ ja teatejooksu võistkondadele 20€. Noortele ja lastele kõik distantsid tasuta.

RADA ja teatevahetuspunktid:

 

Registreerujad

Eesnimi Perekonnanimi Kool/klubi vanus distants
Sören Sari Võsukeste lasteaed 4 lastejooks 350 m
Peeter Ingerma Kats&Pets 44 põhijooks 5,5 km
Kristar Kõrran 5 lastejooks 350 m
Sten Soomere Peetri Lasteaed 4 lastejooks 350 m
Mathias Hallik Raasiku Põhikool 7 lastejooks 350 m
Andreas Bendi 5 lastejooks 350 m
Juhan Paabstel 59 põhijooks 5,5 km
Nicole Maria Klais Tallinna SS Kalev 21 põhijooks 5,5 km
Nicole Maria Klais Tallinna SS Kalev 21 põhijooks 5,5 km
Nicole Maria Klais Tallinna SS Kalev 21 põhijooks 5,5 km
Evelin Ausmees Swedbank Spordiklubi MTÜ 40 põhijooks 5,5 km
Evelin Ausmees Swedbank Spordiklubi MTÜ 40 põhijooks 5,5 km
Evelin Ausmees Swedbank Spordiklubi MTÜ 40 põhijooks 5,5 km
peeter puio 44 põhijooks 5,5 km
peeter puio 44 põhijooks 5,5 km
Liise Taar Merivälja lasteaed 6 lastejooks 350 m
Karin Tensing SK Väike Vaalake 32 põhijooks 5,5 km
Karoli Ellermaa SK Väike Vaalake 9 lastejooks 350 m
Teele Ellermaa SK Väike Vaalake 7 lastejooks 350 m
Georg Rämmeld Võsukese lasteaed 5 lastejooks 350 m