04.03
2019

U18 Balti meistrivõistlused

Nädalavahetusel Kuldigas toimunud Balti meistrikatel U18 vanuseklassi noortele läks eestlastel ( 129p) nii, et tuli tunnistada seekord nii leedukate (149p) ja kui ka lätlaste (160p) paremust. Meie klubi ainuke esindaja Kristian Otlot esindas koondist 800m distantsil. Eesmärk nagu ikka alavõit koju tuua. Paraku Kristiani sõnutsi hakkas juba enne jooksu kõik viltu vedama, öine uni oli kehva (4h und+ärevus, mis saab homme). Sellest tulenevalt tuli start ka passivne ja esimese 50m-ga enese leidmine alles viimaselt kohalt, aga Kuldiga maneeži ovaali iseärasused seda luksust võrdsete konkurentide korral ei luba. Ühesõnaga tuli Kristianil esimesel 400m-l kurja vaeva näha, et juhtima minna (pool maad oli kuskil 58,5 kanti). Tõenäoliselt tuli lõivu maksta selle eest finišisirgel kui Kristianil jalad korralikult laktaati täis juba olid ja parim lätlane kõrvale jõudis ning parema ette kallutuse finišijoonel tegi. Seega Kristiani pettumuseks teine koht ajaga 2.00,08, kaotus lätakale oli 0,06 sekundit. Samas jällegi üks uus sportlik võistluskogemus noore sportlase pagasisse!
PS! Juba 30min. hiljem pidi Kristian olude sunnil koondist aitama ka 3000m jooksus, mille läbis rahulikult ajaga 11.35, et punktid koondisel kaotsi ei läheks! Sellise huvitava võistlusega saab taliihooajale nüüd joone alla tõmmata.