02.02
2020

Romet Ridalaan ja Miia Ott on kahekordsed Eesti meistrid!

Eile algasid ja täna juba lõppesid järjekordsed Eesti U14 ja U16 vanuseklassidi talvised sisekergejõustiku mv-d ehk tegu võistluse teise päevaga. Meie tiimist jällegi 10 vahvat ja tubli noorsportlast võistlemas.

Päeva alustasid Miia Ott ja Annika Märtin 60m tj. Miia jooks sai korraliku tagasilöögi kolmandal tõkkel, kus ta tegi endale pisut haiget, ent suutis kiiresti koguda ja ajaga 9,81 siiski A-finaali saada. Finaalis tulemuseks 5. koht, mis samuti väga tubli saavutus, sest tegu Miia kõrvalalaga.

Annikal jäi ainult 0,1s. isiklikust puudu (11.22) ja võimalik, et eilne tubli 1000m oli ikkagi jalgades veel.

Tund hiljem oli Miial juba uus tõsine etteaste 200m jooksu näol, aga Miial oli uus hingamine ja võit tuli päris kõva tulemusega 26,87. Vahva! (Eelmise aasta võitja ajast 27,86 ligi sekund kiirem!).

Mimi Lauren Palutaja jooksis samuti tublit uue isikliku välja 32,04.

Aga päeva parim üllatus tuli minu kui treeneri jaoks PU14 kõrguses, kus Järveküla koolis õppiv upsportlane Mikk Teder tuli teiseks tulemusega 1.51. Võimas!

Samuti tegi uue suurepärase isikliku reksi 200m-s Rainer Ahi PU14 vanuseklassis tulemusega 28,65, mis andis kõrge 7. koha.

Kristin Paas peale eilset 1000m medali jooksu saavutas 600m jooksus kõrge 6. koha ajaga1.51,04. Super võitleja!

PU14 vanuse 800m jooksus saavutas väga küpse jooksuga teise alavõidu Romet Ridalaan olles täna parim ajaga 2.23,45 (uus võimas isiklik).

Karl Mihkel Põldre jooksis samuti tublilt uue isikliku välja 2.48,17.

Päeva lõpetasid kaks vahvat trennisõpra Markus Klais ja Cristofer Köster ühes 800m jooksus, kus nad üksteist kannustasid, korralike isiklike reksidega vastavalt 2.20,40 (6. koht) ja 2.21,03 (9. koht).

Kokku saime kahe päevaga 4 kuld-, 1 hõbe ja 1 pronksmedali + hulgaliselt isiklikke rekordeid!