17.10
2016

Rae Run sügisjooksu tulemused ja galerii

Rae Run tõi starti ligi veerandtuhat jooksjat

Esimene jooksu- ja kergejõustikuklubi UP Spordi ja Rae valla koostöös korraldatud kolmeosalise sarja Rae Run esimene etapp sügiskross koos Rae valla lahtiste meistrivõistlustega tõi oktoobri keskel Jüri Terviseradadele kokku ligi veerandtuhat jooksjat nii Rae vallast kui lähikonnast. Rae Run sügisjooksul osales kokku 228 osalejat, kellest 167 osalesid noorte, 29 täiskasvanute ja 32 teatejooksudes. Võrreldes eelmise aasta Rae sügiskrossiga oli osalejaid üle 100 rohkem. 

Võistlused avas Rae abivallavanem Jens Vendel, kes rõhutas, et just need noored on sportliku Rae valla tulevik.

Kõigepealt läksid võistlustulle noorimad kuni 2007 aastal sündinud poisid ja tüdrukud, kelle hulgast võitsid Mia Ott Rae Spordikoolist ja Kristo Kondrov Ääsmäe Põhikoolist, 2005-2006 vanuses võitsid Anna-Maria Raspel TTG ja Oliver Krauen Keila Koolist, 2003-2004 Laura-Liisa Väli Kose Gümnaasiumist ja Jako Marten Reilson Jüri Gümnaasiumist, 2001-2002 Võitis Kristian Otlot Jüri Gümnaasiumist ja Annabel Pops Lagedilt, 1999-2000 vanuseklassis võitis Karol Hanga Koselt.

Täiskasvanutele oli lisaks 5,8 km põhijooksule ka kavas Eestis esimest korda teatejooks, mis toimus põhijooksuga samal ajal samal rajal. Täiskasvanute võitja oli Kaupo Sasmin Spartast, teine Indrek Ilumäe Treeningpartnerist ja kolmas Aaro Tiiksaar Loolt. Naistest võitis Britt Rammul Spartast, teine oli Maris Terno Jürist ja kolmas Evelin Märtson. Veteranidest võitsid Rado Raspel ja Regina Palatu. Teatejooksudes võitsid Täppsportlased meeste, naiste ja segavõistkondade arvestuses, noortest oli võidukas Jüri-Kose Gümnaasiumite segavõistkond. 

Parimad Rae valla jooksjad olid Britt Rammul ja Ragnar Kaasik, eriauhinnad said ka pered.

Täname kõiki Rae Run jooksu toetajaid: Rae Vald, Kalev, Tere, RIMI, Tamrex, Rademar, Briketipoisid, Teraapialaegas, Printwell, Rae Keegel, Spot of Tallinn ja FIE Siimumäe ning vabatahtlikke abilisi ja kõiki Rae Spordikeskuse töötajaid, kes võistluse korraldamisele kaasa!

Protokollid: 

Kohtumiseni kevadjooksul 18. aprillil!

Fotode autor Elina Poll-Riives.

Kommenteeri meie Facebooki lehel