28.12
2019

Miia Ott võitis K. Leetsari mälestusvõistluse 60m jooksu

Täna toimus Pärnus K. Leetsari 12. mälestusvõistlus ja seekord oli võistlustules  6 UP Spordi noorsportlast. Seekord olid võistlemas Miia Ott, Rainer Ahi, Cristofer Köster, Mattias Klais, Karl Mihkel Põldre ja oma elu esimesel sellisel võistlusel Loore Maria Põldre (7a.). Peab tõdema, et tulemused olid korralikud, sest saavutasime 3 finaalikohta.

Ettearvatult polnud finaali jõudmisega probleeme TU14 vanuseklassis Miia Otil, kellel jäi isiklikust eeljooksus 1 sajandik puudu (tulemus oli 7,94) ja finaalis tuli kindel võit ajaga 7,95.

PU14 vanuseklassis jõudsid finaali nii Cristofer Köster ja Rainer Ahi. Finaalis tegid mõlevad väga korralikud jooksud, olles vastavalt 3. ja 4. Ajad 8,31 Cristoferil ja 8,71 Raineril tähistasid uusi isiklikke rekordeid.

PU16 vanuseklassis jooksis Mattias Klais välja aja 8,08, mis andis 11. koha, mis hea tulemus esimest aastat judo kõrvalt sprindiga tegeleva noormehe kohta.

Karl Mihkel Põldre võistles PU12 vanuse klassis ja saavutas tulemusega 9,66 tubli 10. koha.

Päeva lõppu pakkus, aga väga positiivse üllatuse Loore Maria, olles TU10 vanuseklassi kõige noorem, kes oma südika jooksuga suutis nii mõnedki kaaskonkurendid alistada ja saavutada väga tubli 10. koha ajaga 11,50 (ennustasime aega 12,0, sest tal oli elu esimene start pakkudelt ja stardipauk päris vali). Siit saab ainult kiiremaks minna!