06.07
2020

IV Rae Run kevadjooksul oli üle 200 osaleja

Jooksu kiireimad olid Mardo Lundver ja Liliana Torn. Kokku osales 137 võistlejat lastejooksudes, 86 põhijooksus ja 2 teatejooksutiimi.

Peal koroonaviirusest tekitatud pausi toimus IV Rae Run kevadjooks sel aastal 2,5 kuulise hilinemisega. Olenemata pikast võistluste pausist, nautisid kõik üle 200 kohaletulnu väga võimalust üksteiselt mõõtu võtta. Alustasime kõige nooremate tüdrukute ja poistega, kelle hulgas oli palju päris pisikesi, kes oma vanemate õdede-vendade kõrval jooksurajale kippusid. Võidutiitlid läksid aga latejooksudes juba teada-tuntud noorele võistlushuntidele: U6 vanuses Kimbra Sööt ja Romet Kaljur, järgmise U8 vanuseklassi kiireimad olid Theresa Adusoo ja Markus Saar. U10 vanusegrupi kiireimad olid Maria Kaljur ja Ewert Klaar ning lastejooksude vanimas vanusegrupsis U12 Sofia Suprun ja Ron Marcus Laurik. 

Põhijooksu võitis Mardo Lundver Raplast, naiste vanuseklassi kiireim oli Maris Terno Jürist. Kõige nooremate U14 vanuseklassi jooksjatest olid kiireimad Berit Kant spordiklubist Sparta ja Kristo Kondrov FC Nõmme Unitedest, U16 vanuses Kaisa-Maria Oll Sauelt ning Risto Pernits. U18 noortest Gabriela Taylor Audentesest ja Ralph Rupert Nigul UP Spordist.

Noorematest veteranidest olid võidukad Mirjam Vint ja Aleksander Kuleshov Treeningpartnerist ning vanematest veteranidest Jaanus Pedak Sakust ning Liliana Torn klubist Täppsportlased.

Täname kõiki abilisi ja toetajaid: Audi, Selver, Nivea, XS Mänguasjad, Veski Mati, Tamrex, Aiatäht, Tere, Kalev, Rae vald, Eesti Kultuurkapital.

Kohtumiseni 15. augustil IV Rae Run suvejooksul!

Kommenteeri meie Facebooki lehel