10.06
2019

Harjumaa meistrivõistlused kergejõustikus

Laupäeval 10.06 toimusid Kosel järjekordsed Harjumaa meistrivõistlused kergejõustikus nii täiskasvanutele kui ka noortele. Ilm oli mõnusalt soe, aga tuuline, mis võis kohati tulemustele mõju avaldada. Minul oli treenitavaid võistlus tules seekord 11. ja läks päris hästi. Saavutasime päris palju poodiumikohti ja tehti nii mitmedki isiklikud rekordid.
Alustades noorematest ehk U14 vanustest, siis siin on võistlejaid rohkesti nagu ikka. Tüdrukute 100m jooksus saavutas Miia Ott ajaga 13,40 kindla alavõidu, Krisin Paas ajaga 15,35 oli 9. ja Annika Märtin ajaga 15,91 oli 13. Kaugushüppes saavutas Miia Ott tulemusega 4.49 3. koha ja kõrguses 1.30ga 4. koha ning Annika Märtin 1.15ga 9. koha. Kaksikvõidu jooksid mu õpilased välja 800m jooksus, kus Kristin Paas uue suurepärase isiklikuga 2.42,11 esimene ja Annika Märtin 2.53,91 teine. Samavanuste poiste konkurentsis saavutas Rainer Ahi 100m jooksus ajaga 14,43 tubli teise koha, Mikk Teder oli ajaga 15,11 6. ja Karl Mihkel Põldre ajaga 15,44 finaalis 8. Poiste kauguses saavutas üllatusvõidu viimasel katsel hüpatud 4.46ga Mikk Teder -super! Poiste 1500m jooksus saavutas Markus Klais uue isiklikuga 5.15,78 teise koha ja Karl Mihkel Põldre 5. koha ajaga 6.27,89.
TU16 vanuseklassis saavutas Lisbeth Soone 800m jooksus ajaga 3.02,63 kolmanda koha ja 100m jooksus ajaga 15,39 7. koha, mõlemad uued isiklikud rekordid. Poiste 300m jooksus saavutas Mattias Klais ajaga 42,52 kolmanda ja Mattias Pavlov ajaga 45,83 5. koha. 100m oli Mattias Klais ajaga 13,10 seitsmes ja Mattaias Pavlov odaviskes tulemusega 30.14 kuues. Kõik tulemused jällegi uued isiklikud.
Naiste 800m tegi tubli harrastusjooksja Karina Jaunmuktane samuti väga korraliku isikliku ajaga 2.36,92, mis andis samuti esikoha.
Oli jällegi üks vahava sportlik laupäev Harjumaa spordi elus!