30.06
2019

Eesti U14, U16 kergejõustiku meistrivõistlused vol2

Ka täna Rakveres lõppenud Eesti U14, U16 vanuseklasside kergejõustiku meistrikatel ei jäänud minu treeninggrupp medalita. Nimelt jooksis Miia Ott tüdrukute U14 vanuseklassi 200m distantsil välja pronksmedali ajaga 27,35. Väga põnev jooks oli, sest esikolmik oli 100m peal sisuliselt kõrvuti. Kiiruslik vastupidavus oli parim seekord eilsel 100m jooksu teisel Nadiin Frolovil (Eliit Sport) ajaga 27,11 ja napilt teiseks Miia ees tuli Anna Gordijenko (SS Kalev) 27,31ga. Lisaks hüppas Miia kaugust, kuid pakk jäi tabamata ja tulemuseks jäi ainult 4.06, varuks aga kuskil 50-60cm pakust.

PU16 vanuseklassis 200m jooksis Mattias Klais välja korraliku isikliku rekordi 26,35 (temal alles elu teine start sel alal). PU14 200m jooksus Rainer Ahi tegi ka enda kohta väga tubli jooksu ajaga 29,23, mis andis 10. koha (ka temal esimene selline start 200m). Markus Klais jooksis PU14 arvestuse välja 800m uue isikliku 2.31,50, mis andis kõrge 5. koha. Tubli! Nooremate tüdrukute 600m jooksus olime väljas 3 jooksjaga. Kõvas konkurentsis jooksis parima aja ja koha välja Kristin Paas 1.53,17 ja 16.koht. Annika Märtin uue isiklikuga 2.02,24 sai 25. koha ja Mimi Lauren Palutaja 2.08,41 sai 28. koha.
Kokkuvõttes väikese pundi peale 4 päevaga 3 kulda ja 2 pronksi, 1 viies ja 1 kuues koht - super!