20.01
2019

Eesti klubide karikavõistlused

Tänasel ilusa talveilmaga toimunud Eesti klubide karikavõistlustel Lasnamäe KJH-s oli upsportlasi võistlemas kaks. Kristian Otlot startis 800m-s ja Robin Soone 2000m distantsil noormeeste 2002 ja nooremad arvestuses. Esimesena läks starti Robin, eesmärgiga koguda kindlustunnet eelseisvateks eestikateks veebruaris. Plaan oli lihtne-võimalikult ühtlane jooks ja kui lõpus jaksu on, siis 300-400m käiku lisada pisitasa. Treeneri rõõmuks ka nii välja kujunes (ringid 39,6-40,8 vahele) kui välja arvata esimene 36,5 joostud ring ja viimane, mis tuli 35,6ga. Kokkuvõttes andis see 2. koha uue isikliku rekordiga 6.31,58, mis paranes lausa 31 sek. Pean märkima, et aasta ja 4 kuud oleme koos toimetanud. Pole paha!
Paar tundi vahet ja stardijoonele asus Kristian koos viie kaaslasega. Ette oli teada, et tuleb tempo tegemise roll enda peale võtta ja anda endast parim. Plaan/eesmärk sel korral 2 minuti piiri alistamine. Pool maad oli enam vähe graafikus 58,4ga, aga edasi tuli täitsa üksi punnida ja lõpp ajaks tuli 2.00,99, mis igati tubli uus sisetingimustes jookstud isiklik rekord (eelmine 2.01,39) ja ka esikoht.