17.06
2019

Balti matš

Kaks nädalat hiljem Ogre vol 2. Seekord Kristian Otlotiga Balti matšil pühapäeval 800m head aega püüdmas. Läbi EKJL-I saime võimaluse sellisel vahval üritusel osaleda ja uusi võistluskogemusi hankida. Kristian startis B-jooksus koos Kaur Kivistiku, Sten Ütsmütsi, Karel Sander Kljuzini, Mark Abneri ja veel viie lätlasega. Kokkuvõttes väga hea tempotegijate seltskond aitamaks Kristianil korralik aeg välja joosta. Ilmgi oli super, ainult +22c ja sombune ja kerge vastutuul lõpusirgel. Mida aga stsenaarium ette näinud, oli see, et keegi ei tahtunud väga tempot tegema minna. Lõpuks kui Sten Ütsmütsi vedamisel esimene ring läbitud oli, siis vaheaeg 57,0 enam midagi head ei tõotanud. Sealt edasi jooksis Kristian ilusti ühtlaselt lõpuni, kuid soovitud tulemus 1.56,0 jäi seekord veel tegemata. Ajaks tuli küll elu kolmas aeg 1.57,02 ja ja 14. koht. Positiivne oli, et Kristian suutis viimase saja meetriga eelviimaselt 9. kohalt oma jooksu kuuendana lõpetada. Jooksu võitis Kaur Kivistik ajaga 1.51,82. Eesti omadest olid parimad tugevamas A-jooksus jooksnud Rasmus Kisel 1.50,59 ja Enari Tõnström 1.51,32.
PS Tore oli aga uudis, et Kristiani eelmisel korral Ogres joostud 1.56,79 oli uus staadioni U18 vanuseklassi rekord.