17.11
2019

37. Rapla Talvejooks

Treeningute vahele sai täna ettevõetud väike võistlus Raplas, kus toimus juba korralt 37. Rapla Talvejooks. Distantsiks oli noortel ja naistel 3km ja U18 ning meestel 5km. Meie tiiimiga olime kohal 6 noorsportlase ja 1 täiskavanuga. Ilm oli talvejooksu kohta lausa palav, ligi 10 soojakraadi+kerge tuuleke. Kokkuvõtvalt võib öelda, et läks päris hästi: saime kamba peale 3 esi-, ühe teise ja ühe kolmanda koha. U18 vanuseklassi noormeeste arvestuses sai kindla võidu Kristian Otlot ajaga 16.04 (üldrivis 4.mees), U14 poiste 3km arvestuses tuli meile kaksikvõit kui esimeseks tuli Markus Klais 11.46 ja teiseks Karl Mihkel Põldre 13.15. Sama vanade tüdrukute hulgas võttis kindla võidu Kristin Paas ajaga 11.48 olles naiste üldrivis neljas. Kolmandale kohale jooksis end TU18 arvestuses Lisbeth Soone ajaga 15.26 (ajaparandus 1.03 eelmise aastaga-väga tubli!) PU18 arvestuses tuli Robin Soone ajaga 19.29 (35 sek parem aeg, kui eelmine aasta) neljandaks ja emme Anu N40+ arvestuses samuti neljandaks ajaga 15.25 .Issi Loore Mariaga olid tublid ergutajad ja aja hõikajad.
Oli jällegi üks vahva sportlik pühapäev!
NB! Jooksu võitis Mardo Lundver ajaga 15.41 Kalev Hõlpuse 15.54 ja Enari Tönströmi 15.59 ees.