13.07
2016

27. Rukkilillemängud Võrus

UP Spordiklubi esindasid 27. Rukkilillemängudel 11.-12. juulil Võrus seitse noorvõistlejat, kes saavutasid häid tulemusi: üks võit ning lisaks kolm esikümne kohta.

Kristian Otlot, kes on oma vanuseklassis praegu Eesti üks tippudest, võitis poiste B-klassis 800m jooksu ajaga 2.10,52. Väga hästi ja stabiilse seeriaga esines ka Robert Vain poiste A-klassis kuulitõukes, kus ta tuli 5. kohale tulemusega 12.98.

Üllatas Mattias Pavlov poiste C–klassi 1000m jooksus 6. kohaga ajaga 3.41,18 ja 100m kerges vastutuules ajaga 15,12, mis tõi 12.koha, kusjuures mõlemad on tubli noormehe uued isiklikud rekordid.

Esikümnesse mahtus ka Kristjan Markus Eelmaa poiste B-klassis 200m jooksus ajaga 26,07 (10.koht), kusjuures jooks toimus tugevas 2.4m/s vastutuules. Sama tugeva vastutuulega tuli poiste A-klassis võistlev Randel Kaasik 100m jooksus ajaga 12,89 21.kohale.

Tüdrukute C-klassis võistlesid Liisi Loorand ja Karmeelia Saareoks, kes 600m jooksus püstitasid mõlemad uued isiklikud rekordid vastavalt ajaga 2.10,16 ning 2.10,62, kusjuures Liisi oli 26 ja Karmeelia temast koht tagapool. Samas 100m jooksus lõpetasid tüdrukud vastupidises järjekorras: Karmeelia isikliku rekordi ja aja 16,58 oli 46. kohal ja Liisi ajaga 16.63 oli koht tagapool.

Rukkilillemängud on üks tugevamaid selle vanuseklassi võistlusi Eestis, kus sel aastal osalesid ka võistlejad Soomest ja Lätist.