22.04
2018

II Rae Run kevadjooks

Aeg:
22. Aprill 2018, Pühapäev
Koht:
Jüri terviserajad, start ja finiš staadionil
Hind:
10.00 €

Rae Run kevadjooks ajakava:

  • 11.00 Lastejooksud (üks staadioniring ca 350 m, vanused 4-5a, 6-7a, 8-9a, 10-11a)
  • 12.30 Lastejooksude parimate autasustamine 
  • 14.00 Põhijooks 5,8 km: täiskasvanud, noored, veteranid ja teatejooks 
  • 15.15 Täiskasvanute, noorte, veteranide ja teatejooksude parimate ja perede autasustamine

Vanuseklassid: M, M40, M50, N, N40, N50, U18, U16. Teatejooksudes on 4 vahetust, osaleda võivad meeskonnad, naiskonnad, segavõistkonnad (võistkonnas pooled on naised või U18 ja nooremas) ja noortevõistkonnad (kõik jooksjad U18). Teatejooksud toimuvad samal ajal ja samal rajal põhijooksuga. Esimesed kolm etapppi on ca 1,6-2,0 km ja viimane on ca 800 m.

Auhinnatakse iga vanuseklassi kolme parimat ja teatejooksude parimat meeskonda, naiskonda, segavõistkonda ja noortevõistkonda esemeliste auhindadega. Üllatusauhinnad 3 ja enamaliikmelistele peredele.

Eelregistreerimine kuni 20. aprillini täiskasvanutele 10€, teatejooksu 4-liikmeline võistkond 15€. Tasumine kohapeal. Kohapeal registreerimisel täiskasvanutele 15€ ja teatejooksu võistkondadele 20€. Noortele ja lastele kõik distantsid tasuta.

RADA ja teatevahetuspunktid:

Registreerujad

Eesnimi Perekonnanimi Kool/klubi vanus distants
Maria Nikolajeva Lasnamae gümnaasium 16 lastejooksud 350m
Sören Sari Vahtravõsud 4 lastejooksud 350m
Kenert Anderson 4 lastejooksud 350m
Andreas Bendi 5 lastejooksud 350m
Mia Mirell Vikat Järveküla Kool 10 lastejooksud 350m
Silvar Vikat Järveküla Kool 8 lastejooksud 350m
Peeter Ingerma Kats&Pets 43 põhidistants 5,8km
Kristar Kõrran 4-5 lastejooksud 350m
Mathias Hallik Raasiku Põhikool 7 lastejooksud 350m
Sten Soomere Peetri Lasteaed 3 lastejooksud 350m
Aaro Tiiksaar 39 põhidistants 5,8km
Aapo Tiiksaar Loo kool 13 põhidistants 5,8km
Annabel Tiiksaar Loo kool 15 põhidistants 5,8km
Toomas Piigli UP Sport 41 põhidistants 5,8km
Lisandra Kaljund Peetri Lasteaed-Põhikool 5 lastejooksud 350m
Cristofer Köster Jüri Gümnaasium 11 lastejooksud 350m
Stefy Seppen Võsukese lasteaed 6 lastejooksud 350m
Rico Seppen Võsukese lasteaed 4 lastejooksud 350m
Steven Proosa Võsukese lasteaed 5 lastejooksud 350m
Ingeli Kadak Peetri kool 10 lastejooksud 350m
Rachel Stöckenius Kurtna kool 9 lastejooksud 350m
Nataly Meiel Järveküla Kool 11 lastejooksud 350m
Sören Sari Võsukeste lasteaed 4 lastejooksud 350m
Ilma Maia Ritari LAAGRI 10 lastejooksud 350m
Karl-Remo Kõrve Lasteaed Taaramäe 5 lastejooksud 350m
Mark-Simo Kõrve Lasteaed Taaramäe 4 lastejooksud 350m
Liise Taar Merivälja lasteaed 5 lastejooksud 350m
Karmeelia Saareoks Up sport 13 põhidistants 5,8km
Braien Perlmann Peetri 11 lastejooksud 350m
Annabel Soeson 7.a lastejooksud 350m
Amelia Marie Kiisk 5 lastejooksud 350m
Janar Novitski ABB Spordiklubi 38 põhidistants 5,8km
Kalmer Jegonjan UP Sport 48 põhidistants 5,8km
Kädi Pupart 34 põhidistants 5,8km
Romet Remlik Võsukese lasteaed 5 lastejooksud 350m
Mirjam Vint Sisekaitseakadeemia 40 põhidistants 5,8km
Robert Willoughby Up Sport 37 põhidistants 5,8km
Rebecca Sermat Tallinna 21. Kool/Erki Noole Kergejõustikukool 9 lastejooksud 350m
Helen Otto ABB 38 põhidistants 5,8km
Peter Robin Rattasepp 10 lastejooksud 350m
Roger Robert Rattasepp 8 lastejooksud 350m
RAINIS AULI JÜRI GÜMNAASIUM 10 lastejooksud 350m
Annabel Ploompuu Aruheina lasteaed 6 lastejooksud 350m
Brita Rattasepp Aruheina LA 5 lastejooksud 350m
Birgit Rattasepp Aruheina LA 3 lastejooksud 350m
Nora Heleene Tenson Peetri lasteaed 6 lastejooksud 350m
Peeter Ingerma Kats&Pets 44 põhidistants 5,8km
Karl Mihkel Põldre UP Sport 9 lastejooksud 350m
Loore Maria Põldre Võsukese lasteaed 5 lastejooksud 350m
Annika Märtin Jüri Gümnaasium 10 lastejooksud 350m
Karl Mihkel Põldre UP Sport 9 põhidistants 5,8km
Dina Sarapu 38 põhidistants 5,8km
Isabel Sarapu Tallinna Inglise Kolledz 11 lastejooksud 350m
Aron Sarapu Võsukese lasteaed 5 lastejooksud 350m
Brit Rammul Sparta Spordiselts 33 põhidistants 5,8km
Bianca Selge Peetri kool 7 lastejooksud 350m
Dominic Selge Peetri lasteaed 4 lastejooksud 350m
Tristan Tamm Audentes 10 põhidistants 5,8km
Karl-Remo Kõrve Taaramäe lasteaed 5 lastejooksud 350m
Mark-Simo Kõrve Taaramäe lasteaed 3 lastejooksud 350m
Ralf Rahkema 4 lastejooksud 350m
Sass-Oskar Mandre Peetri Põhikool 9.a lastejooksud 350m
Igor Krushelnitski МиRun 29 põhidistants 5,8km
Emma Grete Tirmaste 9 lastejooksud 350m
Maia Loore Tirmaste 8 lastejooksud 350m
Erik Tamleht Jüri Gümnaasium 7 lastejooksud 350m
Alina Tamleht Võsukese lasteaed 6 lastejooksud 350m
Maksim Tamleht 36 põhidistants 5,8km
Monika Veelma Arenculle 52 põhidistants 5,8km
Maikel Magnus välja Rukilille lasteaed 6 põhidistants 5,8km
Ellis Luur Loo Keskkool 10 lastejooksud 350m
Emili Luur Loo Lasteaed 4 lastejooksud 350m
Arvi Alamaa Rapla JK 25 põhidistants 5,8km
Rico Mathias Küttis Peetri Lasteaed 4 lastejooksud 350m
Theresa Adusoo Peetri lasteaed 4 lastejooksud 350m
Erki Kilu 42 põhidistants 5,8km
Kristin Kilu 9 lastejooksud 350m
Karolin Kilu Peetri kool 9 lastejooksud 350m
Mattias Pavlov Jüri Gümnaasium 13 põhidistants 5,8km
Markus Klais Jüri G./ UP Sport 11 põhidistants 5,8km
Robin Soone Jüri G./ UP Sport 15 põhidistants 5,8km
Kristian Otlot Jüri G./ UP Sport 15 põhidistants 5,8km
Jaanus Pedak Saku 52 põhidistants 5,8km
Eliise Eller Võsukese Lasteaed 6 lastejooksud 350m
Oliver Rasmus Eller Võsukese Lasteaed 4 lastejooksud 350m
Stella Nurmeots Võsukese lasteaed 5 lastejooksud 350m
Lenna Lastik Võsukese lasteaed 5 lastejooksud 350m
Marcus Järvelt 5 lastejooksud 350m
Simon Kevin Uibo Jüri Gümnaasium 8 lastejooksud 350m
Patrick Oliver Uibo Õie lasteaed 6 lastejooksud 350m
Ella Lee Uibo Õie lasteaed 4 lastejooksud 350m
Diana Kattai 30 põhidistants 5,8km
Kevin Leppik Võsukese lasteaed 5 lastejooksud 350m
Lisandra Tatrik Jüri Gümnaasium 11 lastejooksud 350m
Arto Hardi Haapsal Männikäbi lasteaed 6 lastejooksud 350m
Helena Haapsal Spordikool Fortis 11 lastejooksud 350m
Rosanna Ilves Võsukese lasteaed Männivõsud 4 lastejooksud 350m
Johan Toming Võsukese lasteaed 4 lastejooksud 350m
Georg Rämmeld Võsukese lasteaed 4 lastejooksud 350m
Marii Raudsepp UP Sport 7 lastejooksud 350m
Johann Raudsepp UP Sport 5 lastejooksud 350m
Kaur Johannes Helm Aruheina 7 lastejooksud 350m
Helle Marie Helm Aruheina 5 lastejooksud 350m
Mia Brigitta Raudsik Vaida lasteaed Pillerpall 4 lastejooksud 350m
Sander Aasma Jüri Gümnaasium 9 põhidistants 5,8km
Merilin Aasma 37 põhidistants 5,8km
Allan Aasma 40 põhidistants 5,8km
Rudolf Aavik 21. kool 10 lastejooksud 350m
Friida Aavik 21. kool 7 lastejooksud 350m
Gerda Aavik 6 lastejooksud 350m
Markus Klais Jüri G./ UP Sport 11 lastejooksud 350m
Jaanus Pedak 52 põhidistants 5,8km
Maik Tammo Võsukeste lasteaed 3 (kohe 4) lastejooksud 350m
Raido Raspel Treeningpartner 50 põhidistants 5,8km
Anna Maria Raspel Audentese SK 13 põhidistants 5,8km
Lauri Jürjen Sk Jooksupartner 37 põhidistants 5,8km
Rasmus Pallum Jüri Gümnaasium 9 lastejooksud 350m
Tormi Kallakas 3 lastejooksud 350m
Evelin Ausmees 40 põhidistants 5,8km
Pauline Tanis Tallinna Humanitaargümnaasium 7 lastejooksud 350m
Adriana Raud Peetri põhikool 10a lastejooksud 350m
Tarmo Reitsnik Treeningpartner 46 põhidistants 5,8km
Jordan Vokk Peetri kool 8 lastejooksud 350m
Dana Tiidemann 7 lastejooksud 350m
Rait Leppik 36 põhidistants 5,8km
Katarina Leppik Jüri Gümnaasium 9 lastejooksud 350m
Aleksandra Leppik Lasteaed Tõruke 7 lastejooksud 350m
Kristofer Kais MTÜ Rannahunt 4 lastejooksud 350m
Rafael Kais MTÜ Rannahunt 2 lastejooksud 350m
Kaarel Kais MTÜ Rannahunt 43 põhidistants 5,8km
ingomar künnapuu 37 põhidistants 5,8km
cedric künnapuu 5 lastejooksud 350m
Rain Soone 44 põhidistants 5,8km
Lisbeth Soone Jüri Gümnaasium 13 põhidistants 5,8km
Meelis Pirn 52 põhidistants 5,8km
Rainer Pirn GAG 12 põhidistants 5,8km
Taavi Pariis 33 põhidistants 5,8km
Romet Paas 7 lastejooksud 350m
Kristen Soha Vaida Põhikool 8 lastejooksud 350m
Neleliis Ruuse Haabneeme kool/ Erki Noole Kergejõustikukool 7 lastejooksud 350m
Heili Ruuse Haabneeme kool/ Erki Noole Kergejõustikukool 10 lastejooksud 350m
Gunnar Kingo Treeningpartner 38 põhidistants 5,8km
Roland Kingo TMG 9 lastejooksud 350m
Diana Naur 32 põhidistants 5,8km
helen pavlov 37 põhidistants 5,8km
Sandra Sepp Aruheina lasteaed 7 lastejooksud 350m
Galina Bernat TREENINGPARTNER 59a. põhidistants 5,8km
Aivar Reinap Täppsportlased 49 põhidistants 5,8km
Erika Pajo UK Briis 11 põhidistants 5,8km
Stella Saar Peetri Põhikool-Lasteaed/Erki Noole Kergjõustiku kool 9 lastejooksud 350m
Maris Terno Sparta 36 põhidistants 5,8km
Harles Paesüld 43 põhidistants 5,8km
Miriam Paesüld Jüri Gümnaasium 7 lastejooksud 350m
Mirtel Paesüld Võsukese lasteaed 5 lastejooksud 350m
Rikard Mäll Assaku Lasteaed 7 lastejooksud 350m
Rebeka Mäll Assaku Lasteaed 4 lastejooksud 350m
Kain Väljaots Täppsportlased 43 põhidistants 5,8km
Lilli Väljaots Tallinna Lille lasteaed 7 lastejooksud 350m
Ivar Liivamägi UP Sport 43 põhidistants 5,8km
Kevin Väljaots Täppsportlased 25 põhidistants 5,8km
Priit Kingo Peetrist olen 40 põhidistants 5,8km
Taavi Pariis 33 põhidistants 5,8km
Gregor Rasva Kiili 12 põhidistants 5,8km
Richard Vlassov 21CC 7 lastejooksud 350m
Margaret Vlassov 5 lastejooksud 350m
Kairit Merman 32 teatejooks 5,8km
Hans Markus Merman 1 lastejooksud 350m
Mihkel Meerits UP Sport 36 põhidistants 5,8km
Jaana Leidas-Meerits UP Sport 37 põhidistants 5,8km
Jette Mirjam Meerits VK Jaanika 11 lastejooksud 350m
RAMON VARES 4 lastejooksud 350m
Dagmar Vlassov Funderbeam 36 põhidistants 5,8km
Markus Aruvald Peetri kool 11 lastejooksud 350m
Kristjan Aruvald Peetri kool 9 lastejooksud 350m
Taaniel Aruvald Võsukese lasteaed 4 lastejooksud 350m
jarko-revo reinson jüri gümnaasium 8 lastejooksud 350m
Roben Reinson Võsukese lasteaed 5 lastejooksud 350m
Sirli Siimon Z-Tiim 37 põhidistants 5,8km
Kenert Pajus 4 lastejooksud 350m
Aron-Marten Oidekivi Peetri Lasteaed-pōhikool/UP sport 7 lastejooksud 350m
Anette-Liis Oidekivi Peetri Lasteaed-pōhikool/Rae spordikool 11 lastejooksud 350m
Ljudmilla Getman JK START 62 põhidistants 5,8km
Mirjam Sirak 10 lastejooksud 350m
Roomet Sirak 9 lastejooksud 350m
Marika Sirak 7 lastejooksud 350m
Katrin Sirak 4 lastejooksud 350m
Kristo Kirjanen Võsukese lasteaed 5 lastejooksud 350m
Uku Lehispuu Võsukese lasteaed 6 lastejooksud 350m
Kaspar Vares Jüri Gümnaasium 8 lastejooksud 350m
Oskar Vares Võsukese lasteaed 6 lastejooksud 350m
Joosep Vares Võsukese lasteaed 4 lastejooksud 350m
Martin Reinvee Erki Noole Kergejõustiku kool 8 lastejooksud 350m
Kristin Toht Peetri PK 8 lastejooksud 350m
Heigo Saar Treeningpartner 24,06,1969 põhidistants 5,8km
Rivo Kant Nabe SK 43 põhidistants 5,8km
Kristi Kant Nabe SK 38 põhidistants 5,8km
Margus Tinno velo clubbers 43 põhidistants 5,8km
Leeni Saar Peetri lastead 7 lastejooksud 350m
Aaron Reinsberg Erki Noole Kergejõustikukool 9 lastejooksud 350m
Penelope Reinsberg Erki Noole Kergejõustikukool 5 lastejooksud 350m
Romet Ridalaan Kiili 9 lastejooksud 350m
Ramon Ridalaan Kiili 8 lastejooksud 350m
Marleen Ritari UP Sprt 11 lastejooksud 350m
Gretlin Roosi Jüri G./Erki noole 9 lastejooksud 350m
Arelle Roosi Tõrukese 7 lastejooksud 350m
Markus Aleksander Õunpuu Jüri Gümnaasium 8 lastejooksud 350m
Kätlin Kerner Rae Spordikeskus 38 põhidistants 5,8km
Anna Katariina Õunpuu Pillerpall lasteaed 6 lastejooksud 350m
Andrus Lein Rakvere KJK "ViKe" 44 põhidistants 5,8km
Madli Martsepp 6 lastejooksud 350m
Mette Martsepp 4 lastejooksud 350m
Mathias Järve Rae Huvikool 10 lastejooksud 350m
Andreas Järve Rae Huvikool 8 lastejooksud 350m
Anneli Vaher Staier 31 põhidistants 5,8km
Oliver Klein 2 lastejooksud 350m
Rahel Herkül 7 lastejooksud 350m
Teele Loho Kiili Gümnaasium 8 lastejooksud 350m
Kaido Nurja Pargijooksud 49 põhidistants 5,8km
Kiara Sööt SK Augur 6 lastejooksud 350m
Kimbra Sööt SK Augur 3 lastejooksud 350m
Viivi-Anne Soots Treeningpartner 47 põhidistants 5,8km
Trevon Ellamaa Jüri Gümnaasium 8-aastane lastejooksud 350m
Eva Kulikova Tallinna 53. Keskkool 15 põhidistants 5,8km
Raimond Voolaid TTÜ 5,8 põhidistants 5,8km
Emilia B Gailan Peetri kool 10 lastejooksud 350m
Raul Mändla Täppsportlased 45 põhidistants 5,8km
Kaja Tuuling RTG Spordiklubi 37 põhidistants 5,8km
Belinda Burkov Peetri kool 12 põhidistants 5,8km
Brigitta Burkov Peetri lasteaed 5 lastejooksud 350m
Boriss Burkov RTG spordiklubi 46 põhidistants 5,8km
Marlen Kondratjuk Kuusalu jooksugrupp 32 põhidistants 5,8km
Jaan Kostjukov Orienteerujad 31 teatejooks 5,8km
Sergei Rjabõshkin Orienteerujad 26 teatejooks 5,8km
Berit Odar 11 lastejooksud 350m
Andry Arund Õie lasteaed 6 lastejooksud 350m
milena olivson tallinna oismae gumnaasium 10 lastejooksud 350m
kamilla dolgikh tallinna oismae gumnaasium 12 lastejooksud 350m
Emil Panfilov Tallinna Humanitaargümnaasium 7 lastejooksud 350m
Olivia Panfilova Tallinna Humanitaargümnaasium 10 lastejooksud 350m
Arina Žilina Tallinna Humanitaargümnaasium 10 lastejooksud 350m
Laura Liivak Spordikool Fortis 11 lastejooksud 350m
Kerden Krainov Peetri lasteaed põhikool 11 lastejooksud 350m
Rico Vähi Peetri lasteaed 5 lastejooksud 350m
Kaspar Maiste Tallinna 21 kool / Elite Sport 9 lastejooksud 350m