12.08
2017

II Peetri Noortejooks

Aeg:
12. August 2017, Laupäev
Koht:
Peetri kooli staadion
Hind:
0.00 €
Kestvus:
16-18

II Peetri Noortejooksul joostakse staadioni 250m ringil.  

12. august ajakava:

  • 16.00 TE ja PE (2008-2009) 500m 
  • 16.30 TD ja PD (2006-2007) 500m
  • 17.00 TC (2004-2005) 500m ja PC (2004-2005) 750m
  • 17.30 TB (2002-2003)  ja TA (2000-2001) 750m
  • 17.50  PB (2002-2003) ja PA (2000-2001) 1500m
  • 18.00 Autasustamine

Eelregistreerimine kuni 11. augustini TASUTA. Registreerimine kohapeal kuni kell 15.30.

Registreerujad

Eesnimi Perekonnanimi Distants Klubi/kool
Kalle Naarits PB (2002-2003) 1500m
Karl Mihkel Põldre PE (2008-2009) 500m UP Sport
Christofer Lusm PD (2006-2007) 500m
Jessica Eerma TE (2008-2009) 500m
Christofer Lusmägi PD (2006-2007) 500m
Tauri Miggur PA (2000-2001) 1500m Leksi44
Karmeelia Saareoks TC (2004-2005) 500m Up sport
Tony Tristan Laurik PE (2008-2009) 500m Erki Noole kergejõustikukool
Laura Loonurm TB (2002-2003) 750m Saku Gümnaasium
Evelin Tanis TD (2006-2007) 500m Tallinna Humanitaargümnaasium
Jordan Lucas Vokk PE (2008-2009) 500m Peetri kool
Kreete Kalvik TE (2008-2009) 500m Järveküla Kool
Emma Grete Tirmaste TE (2008-2009) 500m
Carl Kuuse TD (2006-2007) 500m
Rebeca Arm TE (2008-2009) 500m Tallinna südalinna kool
Allan Alexander Mõistus PE (2008-2009) 500m
Erick Ungefug PD (2006-2007) 500m
Aaron Reinsberg PE (2008-2009) 500m Erki Noole Kergejõustikukool
Merete Sild TE (2008-2009) 500m
Kalev Teener PD (2006-2007) 500m CFC/Aruküla Vaba Waldorfkool
Riona Rebecca Laul TE (2008-2009) 500m Jüri Gümnaasium
Miia Ott TD (2006-2007) 500m Jüri Gümnaasium
Greete Romandi TE (2008-2009) 500m
Silver Romandi PD (2006-2007) 500m
Anette-Liis Oidekivi TD (2006-2007) 500m Rae huvialakool
Romek Aus PE (2008-2009) 500m Audentese Erakool
Anette Mariell Lukats TD (2006-2007) 500m
Rudolf Aavik PD (2006-2007) 500m Tallinna 21. kool
Janell Reiljan TE (2008-2009) 500m Saku Gmnaasium
Rome Reiljan PD (2006-2007) 500m Saku Sporting
Sander Merimaa TB (2002-2003) 750m Kohila Gümnaasium
Diana Tjasko TD (2006-2007) 500m
Heidi Murel TE (2008-2009) 500m Tallinna Inglise Kollesž
Luisa Sikk TD (2006-2007) 500m Kalamaja põhikool
Bruno Sergio Treufeld PD (2006-2007) 500m Kuusalu Keskkool
Maria Kazakova TC (2004-2005) 500m
Keira Albi TD (2006-2007) 500m Peetri Kool/Rae Huvikool
Arden Albi PE (2008-2009) 500m Peetri Kool
Eva Poone TE (2008-2009) 500m Lagedi kool
Emilia Aun TE (2008-2009) 500m
Anna Maria Raspel TC (2004-2005) 500m TTG/Audentese SK
Kristian Otlot PB (2002-2003) 1500m UP sport
Varvara Krutšišina TD (2006-2007) 500m
Edgar Kazatšok PD (2006-2007) 500m Sakala Eragümnaasium
Polina Kazatšok TD (2006-2007) 500m Sakala Eragümnaasium