22.01
2023

Väga edukad noorte eestikad!

Sel nädalavahetusel toimusid Lasnamäe kergejõustikuhallis Eesti sisekergejõustiku MV-d U14 ja U16 vanuseklassidele. Esimene võistluspäev kujunes meie väikse tiimi jaoks üllatavalt edukaks, sest saavutasime 4 poodiumi kohta ja hulgaliselt uusi vahvaid isiklikke rekordeid. Otsa tegi lahti julge jooksuga TU14 vanuse 1000m jooksus Marii Raudsepp uue isiklikuga 3.20,44, mis andis 2.koha. Järgmise hõbeda tõi tiimi Kristo Timuska PU16 vanuse 1500m jooksus ajaga 4.40,44 ( uus isiklik).Edasi järgnes mõnus üllatus pauk kaksikutelt Henry ja Richard Schasminilt oma esimestel eestikatel PU14 vanuse 400m jooksus, kus uute isiklikega 64,81 ja 64,83 ( poisid seekord eraldi jooksudes) tulid vastavalt 3. ja 4.kohale. Vinge värk!.Päeva lõpus tuli uue vahva isiklikuga 55,25 pronksile Aaron Sinimäe PU16 400m jooksus. Eelnevalt oli Aaron 2x60m jooksnud isiklikku kordava ajaga7,63, mis andis finaalis 5.koha.Väga tubli päevatöö! Lisaks tegid tublid jooksud oma esimestel eestikatel 60m jooksus Joanna Riisalu uue isiklikuga 8,92 ja Emma Kivi 9,03 TU16 vanuseklassis. Vahva on see, et õpime ja areneme iga võistlusega!
Ka teine U14 ja U16 võistluspäev oli meie väikse tiimi kohta edukas ning täis vahvaid positiivseid üllatusi. Suurimaga said juhtumisi hakkama jällegi tiimi noorimad, kaksikvennad Henry ja Richard Schasmin. Täna siis jõudis vinge lõpuga lausa esimesele poodiumi astmele oma esimestel eestikatel ja esimest aastat U14 võistlev Richard PU14 vanuse 800m jooksus ajaga 2.30,76 ja seekord sai Henry 4.koha ajaga 2.33,13. Super värk!
Päeva lõpus toimunud 4x200m teatejooksus saavutasime samuti üllatusena erinevate alate tegijatest tiimiga pronksmedali, hõbe jäi kahjuks 0,01s.kaugusele, aga ikkagi vinge värk! Jooksime koosseisus Karl Mihkel Põldre, Jordan Lucas Vokk, Kristo Timuska ja Aaron Sinimäe.
Paar tundi varem jooksis Aaron PU16 vanuse 200m välja hõbemedali uue isiklikuga 24,64 ja Jordan Lucas Vokk uue isikliku 27.20. Super!
TU14 vanuse 600m jooksus saavutas Marii Raudsepp uue isiklikuga väga tubli 4.koha ajaga 1.50,04 ning PU16 800m jooksus Kristo Timuska 2.14,56ga kõrge 5.koha (isiklik samuti).
Oma esimetel eestikatel saavutas Oskar Erich Iskül PU14 kuulitõukes tubli 9.koha tulemusega 8.24 (kuul 3kg), mis samuti uus isiklik.
Ja jällegi võistlesid vapralt kergejõustiku eestikatel uustulijad Emma Kivi TU16 vanuse 200m jooksus ajaga 29,76 ja Joanna Riisalu 31,18 (isiklik) + kauguses 3.85. Harjutame edasi, tüdrukud muutuvad iga võistlusega kindlamaks ja julgemaks!
Kokkuvõttes tulid eestikad meie tiimi jaks üliedukad välja, saime ju kokku lausa 7 medalit ja palju uusi isiklikke+väärt võistluskogemusi!
Olid kaks vinget võistluspäeva Lasnamäe hallis!